» Nenašli jste vhodný zájezd? Sestavíme Vám ho na míru! «

O nás

 

Vznik společnosti

Akciová společnost Mykeny Group byla založena v r. 2001 a při vzniku názvu bylo užito jméno starořeckého obchodního centra Mykény, neboť i podnikání společnosti bylo založeno na obchodní činnosti. Projevem stability je skutečnost, že od samého začátku až po dnešní dobu se nezměnila struktura akcionářů společnosti a představenstvo pracuje ve stále stejném složení. Serióznost pak dokumentujeme faktem, že i když nám žádný zákon nenařizuje sdělovat jména akcionářů, tak netajíme, že majiteli akcií na doručitele jsou výhradně členové představenstva.

Činnost společnosti

Základním záměrem bylo uskutečnit podnikatelský projekt v několika na sobě nezávislých oborech tak, aby byly eliminovány případné výkyvy poptávky trhu v jednotlivých oblastech a nebyl tak v konečném důsledku ohrožen chod společnosti. Oblast obchodu s realitami, výroba a dodávky propagačních předmětů, pořádání golfových turnajů a podnikání v cestovním ruchu jsou tedy čtyři hlavní obory ve kterých se realizujeme.

Komplexní služby cestovní agentury

Majitelé společnosti, všichni bývalí aktivní a nyní již rekreační sportovci , se rozhodli pod obchodní značkou MYKENY TRAVEL nabízet jak pobytové, tak i sportovně zaměřené zájezdy a jelikož si uvědomujeme důležitost relaxace a odpočinku, tak i zájezdy na míru spojené s rehabilitačními pobyty. Komplexní služby, včetně zajištění letenek, cestovního pojištění, parkování na letištích, transferů, pronájmu automobilů a dalších doplňkových služeb jako je vyřízení víz, doporučení očkování v případě návštěv exotických zemí apod., jsou pro nás standardem. Je nutné připomenout, že všechny nabízené zájezdy realizujeme od plně pojištěných cestovních kanceláří a tak nehrozí žádné riziko ztráty Vašich peněz.Navíc šetříme Váš čas tím, že se nemusíte zabývat časově velmi náročným vyhledáváním zájezdů na internetu a dlouhým listováním v katalozích cestovních kanceláří, neboť právě tuto činnost vykonáváme za Vás a vybíráme tak skutečně jen to nejlepší v různých kategoriích a pro uspokojení každého zákazníka v nejoptimálnějších kvalitativních a cenových relacích.

Pobytové zájezdy

Disponujeme jednou z nejširších nabídek zájezdů do celého světa.Šířka a kvalita těchto nabídek je dána naší přímou spoluprací s renomovanými světovými cestovními kancelářemi a touroperátory. V případě, že si nevyberete zájezd přímo v naší základní nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my Vám připravíme zájezd přímo na míru podle Vašich požadavků.

Golfové zájezdy

Zejména v oblasti golfových zájezdů máme mnohaleté zkušenosti s jejich organizováním a nabízíme tak skutečně ty nejlepší a nejžádanější resorty, které jsme měli možnost sami jako hráči vyzkoušet a můžeme Vám tak předat své osobní zážitky ze hry na jejich hřištích. Na tomto místě se hodí připomenout citát nejmenovaného golfového velikána„Golf a sex jsou jediné dovednosti, které nemusíte ovládat a přesto Vás baví „ :-)

Jsme zároveň členem prestižní golfové organizace IAGTO. Toto členství nám umožňuje spolupráci s nejznámějšími golfovými hotely a resorty a v rámci této spolupráce Vám můžeme nabídnout skutečně prvotřídní golfové destinace po celém světě.

Lyžování v zahraničí

Vybrali jsme pro Vás ta nejlepší střediska v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Z naší nabídky je možno vybrat jak klidnou rodinou dovolenou, tak i plnou adrenalínových zážitků.

SKI SERVIS ZDARMA !!!

Při zakoupení lyžařského zájezdu nabízíme prvotřídní servis lyží nebo snowboardu v hodnotě 490,- Kč pro všechny naše zákazníky zcela ZDARMA

Audemars Piguet Replica Watches www.hitop.me

 

Zájmové zájezdy

Rovněž Vám dokážeme vytvořit zájezdy na míru v oblasti zájmových činnosti jako je např. rybaření, kde máme osobní zkušenosti s rybolovem v celé Skandinávii, Španělsku apod.

 

 

JSME VÁM K DISPOZICI 24 HODIN DENNĚ , 7 DNÍ V TÝDNU

 

Zlepšení služeb i nabídky zájezdů je naším cílem i pro nadcházející sezónu a jsme přesvědčeni, že s pomocí Vašich poznatků,z kterých vycházíme a vážíme si jich, vytvoříme dovolenou Vašich představ a prožijete tak nejkrásnější dny celého roku.

replica hublot big bang king black magic 44mm watch Ladies Audemars Piguet Royal Oak Replica Watch Replica Rolex Explorer II 42mm watches

Certifikát IAGTO
© 2009 - 2014, Mykeny Travel
Přátelství 555/9, 104 00, Praha 10 - Uhříněves
tel: 271 960 286, email: info@mykenytravel.cz
http://www.mykenytravel.cz
Webdesign: Lukáš Hrubý
Golfové zájezdy, Pobytové zájezdy, Lyžování Itálie, Lyžování Francie, Lyžování Švýcarsko, Lyžování Rakousko,