» Nenašli jste vhodný zájezd? Sestavíme Vám ho na míru! «

Portugalsko


Pokud máte rádi místa protkaná bohatou historií sahající mnohdy i tisíce let zpátky, jet do Portugalska je dobrou volbou.
Pokud hledáte příjemnou poklidnou dovolenou u moře, jste také na správné adrese, protože správný Portugalec nespěchá a žije život v danou chvíli. Směřujte do Algarve či Alenteja.
Jedná se o zemi českými turisty ne až tak probádanou. Takže pokud máte dobrodružného ducha a chcete se stát novodobými objeviteli, stejně jako kdysi Portugalci, nachází se zde pro vás mnoho možností.
Území Portugalska je malé, ale neuvěřitelně rozmanité. Od rozlehlých plání jihu, až po malá políčka a velké vinice severu.
Portugalsko je země, která vás uchvátí, kterou si replica watches for sale zamilujete a kam se určitě rádi vrátíte. Neznamená to ale, že by vám dala všechno zadarmo.
Obzvláště zimní měsíce (leden, únor a březen) dokážou být velmi nepříjemné. I to ale záleží na tom, ve které části země se nacházíte.

Golfová dovolená v Portugalsku patří již dlouho do popředí tohoto typu dovolených v Evropě. A to díky kvalitním hřištím, hotelům a resortům, které lemují pobřeží Algarve. Algarve je synonymem pro golf, a také těží z příjemného celoročního klimatu, který je ideální pro rekreační golf. Krásné golfové zážitky si však neodnesete jenom z Algarve. Několik nádherných resortů je umístěno poblíž Lisabonu, většina z nich na pobřeží Atlantiku. A nesmíme zapomenout na portugalský klenot - Madeiru. To je celoroční golfový ráj.

Díky plně vybaveným resortům a tradiční pohostinosti je vhodným místem pro trávení jakékoliv pobytové dovolené.

Portugalsko - Průměrné teploty a srážky během roku
© 2009 - 2014, Mykeny Travel
Přátelství 555/9, 104 00, Praha 10 - Uhříněves
tel: 271 960 286, email: info@mykenytravel.cz
http://www.mykenytravel.cz
Webdesign: Lukáš Hrubý
Golfové zájezdy, Pobytové zájezdy, Lyžování Itálie, Lyžování Francie, Lyžování Švýcarsko, Lyžování Rakousko,