» Nenašli jste vhodný zájezd? Sestavíme Vám ho na míru! «

Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v oblasti Středozemního moře. Jeho obliba je výrazná především pro turisty z České republiky, kterých k Jadranu každoročně vyrazí více než milion. Země je optimální destinací pro letní dovolenou u moře díky křišťálově čistému moři, krásným plážím a příjemnému středomořskému klimatu. Chorvatsko však nabízí mnohem víc než koupání.

Chorvatská města se pyšní bohatou historií a památkami evropského i světového významu. Národní parky okouzlují krásou zdejší nádherné přírody . Celkový dojem z této pohádkové země s více než tisíci ostrovy, umocňuje pověstná pohostinnost a vstřícnost zdejších obyvatel.

Stovky tisíc Čechů každý rok balí věci do auta, vyrážejí směr Jadran a mnohý Chorvat vám bude tvrdit, že známe jeho zemi lépe než on.

Do Chorvatska jsme začali jezdit už před sto lety, patřili jsme k prvním návštěvníkům a lze říci, že jsme světu pomohli Jadran objevit. Věrni jsme Chorvatsku zůstali i v době drahých exotických dovolených. Proč tomu tak je? Je to naše nejbližší moře a s Chorvaty nás spojuje slovanský jazyk – při troše vynalézavosti se tady každý domluví .

Pro mnoho lidí se Chorvatsko stalo návratem ke známým a kamarádům. Už léta jezdí do stejného apartmánu, jehož majitelé je vítají jako rodinné příslušníky. Prostě chorvatský Jadran se nám dostal pod kůži, což každé léto dokládají statistky.

 

© 2009 - 2014, Mykeny Travel
Přátelství 555/9, 104 00, Praha 10 - Uhříněves
tel: 271 960 286, email: info@mykenytravel.cz
http://www.mykenytravel.cz
Webdesign: Lukáš Hrubý
Golfové zájezdy, Pobytové zájezdy, Lyžování Itálie, Lyžování Francie, Lyžování Švýcarsko, Lyžování Rakousko,